| Lie1 a întrebat:

Salut
Este cineva pe aici care s-a dezvirginat prin operație?
Daca da este adevărat ca urma operației penisul se mai mărește

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te dervirgineaza nimeni prin operatie!
Circumcizia ori operatia de fimoza nu sunt dezvirginari.
Dezvirginarea se produce DOAR prin sex, la prima partida sexuala (sexul oral, masturbarea, operatia de fimoza sau circumcizie, nu produc dezvirginare)>

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In primul rand... te dezvirginezi doar facand sex.
In al doilea rand... nu cred ca mai este ceva de adaugat.

| Sofer a răspuns:

Prin sex cu o fata te dezvirginezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tâmpită întrebare

| jj7700 a răspuns:

Nu exista dezvirginare chirurgicala. Nu exista nicio diferenta anatomica intre un baiat virgin si un baiat ne-virgin. Cred ca faci o confuzie aici. Exista interventia chirurgicala numita circumcizie prin care este extirpat preputul (pielea aceea care gliseaza peste capul penisului), dar circumcizia nu are treaba nici cu virginitatea, nici cu marimea penisului. Peste 30% din barbati sunt circumcisi, majoritatea inainte de pubertate, din varii motive (religioase, culturale, medicale etc.) si pe langa ei mai ai 5-10% care fac circumcizia la maturitate, ori din motive medicale, ori ca operatie estetica. In orice caz, asta nu schimba marimea penisului si nici nu te dezvirgineaza. Virginitatea e un concept mai mult abstract, nu o poti demonstra fizic, nici macar la fete. Este adevarat ca fetele au o membrana la intrarea vaginala numita himen care se poate rupe la contact sexual, dar destule fete se nasc cu un himen suficient de mic sau elastic incat sa nu se rupa la sex, sau si-l rup din activitati nonsexuale, gen gimnastica, mers pe bicicleta etc.

| Musca88 a răspuns:

Cum *** te dezvirginezi prin operatie rolling on the floor)