| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca aproximativ 60-70% din baieti sufera la o despartire?
Iar fetele aproximativ 60-70% dinte fete nu sufera?

Răspuns Câştigător
| Claudia a răspuns:

Daca e o relatie de 2-3 saptamani laughing nu prea ai de ce sa suferi, adica ti`e greu sa treci peste dar nu devine o drama tongue. Daca o relatie dureaza mai mult, evident happy. Te doare indiferent daca eti fata sau baiat, chiar daca pe moment te simti mai bine, mai tarziu o sa iti para rau :p ( asta e valabil pentru cei care se despart d eu persoana ), daca esti parasit... situatia e altfel :-s te poti oftica si da, suferi tongue. Acum nu stiu cine sufera mai tare thinking unde a existat dragoste cred ca ranile sunt pe ambele parti tongue.

4 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

E inveeers dupa mine! depinde de ce varsta vorbim. pe la 14-15-16 ani. fetele sunt la prima exp, isi doresc acea ppers. langa ele toata viatsssa, iar baietii, cauta doar, exploreaza lumea fetelor, fetele sufera atunci cand afla ca a fost doar o joaca, sau un interes(sex), pe la 18-19ani, fetele deja realizeaza cum e viata, exploreaza si ele, pe cand baietii deja au descoperit detoate, e randul lor, acum baietii isi doresc o rel serioasahappy... ir fetele nu, baietii sufera cand afla ce inseamna despartirea smug... in fine, pe la 20-23ani, fiecare are ``dovleacul`` copt, j isi doresc acelash lucru-o relatie stabila, fiind satui de `a explora``. de jocuri copilareshty,. cam asa sta treaba, fiecare sufera la randul lui, nimeni nu scapa. bafta`n viata si sper ca ai intzeles ce ti-am spus, ca ti-am fost d ajutor. papawave

| KitTY_2644 a răspuns:

Cred ca da. depinde ce fel de relatie. de ex eu am plins de multe ori doar daca il placeam pe x sau daca chiar il iubeam. dar nu prea cred ca chiar atit de multi baiti sufera.)

| Nechaty a răspuns:

Tu ai facut procentaju?laughing

| Sandilau a răspuns:

Nu stiu teoretic dar practic stiu sigur ca fetele sufera mult mai mult. Baietilor le este mult mai usor sa fie indiferenti.