| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca dupa o despartire fetele sufera primele cateva zile, dar baietii sufera mult mai mult timp si de obicei ei incep sa sufere dupa cateva zile de la despartire. Si am auzit ca cercetatorii au spus ca fetele pot trece mai repede peste despartire. Cat de adevarat este? De ce ar suferii baietii mai mult? Orcum sigur ca exista si fete care sufera mai mult decat baietii dupa o despartire.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mda,eu unu sufar mai mult,dar mie imi place sa imi rasucesc cutitul in rana, dupa pot sa il rasucesc la cea care m-a facut sa sufar, sa planga cu lacrimi amare, sunt cam sadic cand e vorba de razbunaresad sunt scorpion; x deci... laughingaviz amatoarelor, fac urat cand sunt ranitbig grin

| introduaicinumele a răspuns:

Nu este o regula, fiecare om este diferit, ma rog, asa ar fi trebui sa fie, dar cand ma uit la multe fete din ziua de azi, parca n-au personalitate, stii, toate-s la fel. zici ca-s un obiect... si stiu ca sunt deja offtopic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai tâmpenii.

| Nayuky a răspuns:

Pai depinde de fiecare in parte....deinde cat a contat pentru fiecare celalalt

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Mdaa,asa se zice.Tot ce pot confirma e ca fetele sufera foarte mult cateva zile-o saptamana.Sunt si fete care l-au iubit foarte mult si sufera mult timp...
Dar subliniez ca nu e o regula