| anonim_4396 a întrebat:

Dc fetele sunt cele care sufera de despartire, iar pe baieti ii doare in kot? AneMary

6 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Parerea ta. dar si (unii ) baieti sufera. aceia de iubesc si stiu sa iubeasca. Cei interesati de corp si de alte din astea. si cu gandu numai sa o bage in pat apoi Pa... astia nu se complica. Merg pe principiu. mai e si alta ...sau am rezolvat; o si pe asta.
deci nu toti sunt la fel.
in general aceia mai simpli si cu suflet mare stiu sa iubeasca.

| mariaw a răspuns:

Nu raman impasibili, doar ca ei nu se plang, ci se duc eventual si-si ineaca amarul la o bere. Noi avem felul nostru de a ne descarca, ei pe al lor. Asta nu inseamna ca nu fac si ei schimb de pareri cu prietenii. Doar ca sunt mai discreti, sa nu para ca au pus emotiile stapanire pe ei. Ar risca sa-si piarda eticheta de "duri".

| mary_4765 a răspuns:

Pentru ca baietii stiu ca maine isi gaseste alta partenera
de aia...sunt nesimtiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot citeam intrebari, infuriinduma din ce in ce mai mult. Aici nu m-am lasat fara sa raspund. Nu sunt baiat, nici fata, sunt un nimeni care nu iti zice ca sa nu influenteze raspunsul.
Deci de ce crezi asta? Sunt tot oameni! Sigur ca sunt si baieti "smecheri" care se grabesc de la varste mai fragede si desigur ca dureaza putin toata "smechereala". Dar baietii sufera si ei din dragoste, depinde cat le-a costat sa se aproprie. Eu am suferit foarte mult cand am vazut fata de care imi place cu un alt baiat, desi stia ca imi place de ea si ea mi-a zis ca ma place putin. In momentul acela, mi s-au sters toate gandurile si ideiile gen cumparat flori de 14 februarie, ori sa cumpar un cadoas de ziua ei. M-a durut si ca de 2 ani ma chinui sa ma port frumos, iar ea... ea m-a tradat, m-a mintit, s-a jucat cu inima mea. Deci uite ca si fetele pot fi rele, nu numai baietii. Si promit neoficial acum ca voi lupta sa schimb ceva cu discriminarile : baieti-fete albi-negri si asa mai departe...

| jumbO a răspuns:

Pentru ca ei nu iubesc la fel de mult ca noi sau poate ca... atunci cand se cearta cu partenera sa, el merge la alta fara nicio grija. happy deci parerea mea baietii sunt niste boi ca sa nu spun alcumfel laughing...

| pacman a răspuns:

Nu e asa, mi-as fi dorit sa ai dreptate, sa nu mai sufar dupa fosta... sa ma doara in "kot" de ea... dar nu e asasad sunt si baieti care iubesc!