| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca crema Eros intarzie ejacuarea?

Răspuns Câştigător
| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Dorești o crema care sa te facă sa nu mai simți nimic în momentul unei partide de sex?
Singura metoda prin care ejacularea (adică momentul maxim de intensitate, de placere) poate fi întârziat, este dacă terminațiile nervoase (prin care simți placere sau durere) sunt anesteziate.
Sunt șanse sa ai parte de un alt eveniment neplăcut prin utilizarea acestei creme, anume sa moara în timpul sexului. Ce crezi ca te poate face sa arați mai penibil, ca termini mai repede sau ca moare?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, Eros Ramazotti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai de capul vostru de "inteligenti"

| corbulalbrosu a răspuns:

Orice produs "minune" de acest tip trebuie incercat pe propriul organism deoarece diferentele dintre 2 persoane de obicei sunt considerabile.

| kiv1990 a răspuns:

Nu, dar nici nu merita ca dacă folosești cindva o sa ai nevoie de ejaculare si n-o sa poți. Cred ca cauciucul sau pastilele ar fi o metoda mult mai buna