| Deeutzuka12 a întrebat:

Este adevarat ca daca faci sex la o varsta frageda la o fata te ingrasi dupa aceia?

Răspuns Câştigător
| expertulginecolog a răspuns:

DR.Mihai Popescu (Medic Primar Opstretica si Ginecologie)
Este un lucru total fals
Nu este bine sa iti incepi viata sexuala devreme dar in legatura cu intrebarea ta (sa nu ma abat) CONCLUZIA : FALS NU TE INGRASI

17 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Da, pen'ca n-ai experienta si ramai bortoasa.

| MasterYoda a răspuns:

Da, dar dupa 9 luni slabesti la loc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat stai linistita. Poti sa faci sex de la ce varsta vrei..desigur nu este indicat totusi. Dar chestia cu kg e cu totul alta treaba mai Schiz..Cunos multe fete obeze si sunt obeze ori din nastere ori din vina fastfood-urilor..Si mental nu strica pl.E o aberatie

| Deeutzuka12 explică (pentru anonim_4396):

Ok. Eu asa am auzit si m-a pus pe ganduri eu am 16 ani si de aceea am intrebat pentru ca iubitul meu vrea sa facem.

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru anonim_4396):

Da stiu si iti dau dreptate pentru ca asa e, dar chiar mi se par absurde intrebarile astea puse de fetitele astea
eu am cateva cazuri in orasul meu unde fete de 13-14 ani si-au inceput viata sexuala si sunt cat un butoi.Mi se pare o prostie cum le manca in fund atata tot.
Dupa ce dau cu ´capu´ suporta consecintele

| anonim_4396 a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Crezi ca nu m-am saturat si eu de intrebarile absurde ale copilasilor astora de pespre sex..ar trebui interzisa categoria pentru cei mai mici de 15 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Si m-am saturat si de toti asta care mananca de la fastfood. Obezii/obezele astea..care de mici mananca numai de la fastfood..aici cred ca este si vina parintelui dar si a copilului

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...dupa aia vad intrebari de genu
am 13 ani si 70 de kile cum pot sa slabesc
mi se pare o tanpenie generatia care urmeaza sa fie obeji copile gravide drogati etc.
Mi si frica sa mai fac copii happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Da..Numai denaturaticrying Asta este...Asta-i Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles,raman dovezi,, solide(((

| MaicutaMaui a răspuns:

Sexul nu ingrasa, ba dimpotriva, slabeste daca e practicat foarte des, nu are rost sa intru in detalii. Oricum, nu e recomandat de la o varsta frageda, pot aparea complicatii.

| amaliaamely a răspuns:

Nu...nu te ingrasi din contra slabestii...asa am auzit euhappyhappy

| alex9569 a răspuns:

Te ingarasi in burta laughingrolling on the floor cu un copil

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

NulaughingNu are nici o legatura decat daca ramai insarcinata atunci te ingrasihappy

| Vampire69 a răspuns:

Fals.

| Deeutzuka12 explică:

Eu v-am intrebat pentru ca am o inaltime de 1, 65 si 51 de kilograme si vreau sa imi mentin aceasta greutate si deja cum am peste 15 ani am zis ca sa incerc pentru iubitul meu sa fac asta pentru ca chiar il iubesc.