| annna a întrebat:

Este adevarat ca daca iti incepi viata sexuala nu-ti mai apar cosuri?big grin funditawinking

Răspuns Câştigător
| upendo a răspuns:

Nu este neaparat adevarat. Insa ceea ce iti pot spune este ca odata cu inceperea vietii sexuale are loc ''reglarea'' hormonala, insa acest proces este diferit pentru fiecare organism nu exista o regula, fiecare reactionand altfel. Insa in legatura cu inceperea vietii sexuale cosurile / alte modificari fizice nu ar trebui sa fie un criteriu de decidere. adica toate sunt la timpul lorwinking O zi buna

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Astea sunt supersitii de baba care mixeaza la Radio Santz!

| Vizitiul a răspuns:

Nu este adevarat! Este un simplu mit, care dateaza din batrani.

| Emma a răspuns:

Doar nu te gandesti sa faci asta ca sa dispara cosurile, nu?laughing
Mai bine o cremawinking

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Nu este adevarat
nu-ti incepe viata sexuala doar pentru un mit

succes

| Camiii_8342 a răspuns:

NU are nici o legatura, cosurile apar inainte de menstruatie, din mai multe motive, dar nu scapi de cosuri daca iti incepi viata sexuala asta e clar...

| denylov3 a răspuns:

Doar la unele persoane (foarte rar)tongue

| MariusUCV a răspuns:

In mare parte cam da, desii la unele persoane are efect invers big grin. De cele mai multe ori cosurile apar pe din cauza prafului din aer si a tenurilor sensibile! big grin

| мίяωηα a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat!

| andrei21 a răspuns:

Da este adevarat:d

| bombonelu a răspuns:

Nu la toata lumea ca unii pot sa aiba vreo agnee