| Demeister a întrebat:

Este adevărat că majoritatea băieților/bărbaților sunt geloşi/intoleranți şi nu fac compromisuri în relația lor?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Majoritatea barbatilor sunt beta iar femeile stau din compromis cu ei, da asta e adevarul, de asta barbati sunt gelozi pentru ca si ei stiu ca femeie cu care stau nu sta cu ei din iubire si din compromis asta e adevarul, o mica partea 10/20% din barbati sunt o atractie pentru sexul opus, ei nu sunt prea gelosi pentru ca in jurul lor roiesc femeile frumoase si lui x nu-i pasa daca ea nu-i raspunde la mesaje

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu, nu e adevarat! Fara compromisuri nu se poate nimic! Toata lumea face!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde de barbati. Unii da, unii nu. Dar unii fac foarte multe compromisuri in zadar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat ca majoritatea oamenilor sunt asa.

| Brigitta24 a răspuns:

Da este adevarat, trebuie sa fi atenta desteapta si sa nu cazi in ''capcanele'' lor laughing ..nu te lasa dusa de val''happy