| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca pornul distruge creierul? Nu ma intereseaza ce credeti, vreau dovezi clare.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce te intereseaza acest aspect? Fiindca oricum nu prea dai dovada/de inteles ca ai detine asa ceva. laughing

| NotPutin_Vladimir_1952 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ai auzit vreodata de Internet? :}

| anamariarot a răspuns:

Nu, in niciun caz nu o sa iti distruga creierul, insa o sa iti altereze perceptia asupra realitatii. Tu intr-un film +18 vezi ACTRITE, femei care cu... asta se ocupa, iar daca exagerezi uitandu-te la asa ceva, e foarte probabil sa pretinzi de la femei simple sa faca ceea ce ai vazut tu acolo. Cum viata bate filmul, o sa ramai dezamagit

| octav005 a răspuns:

Nu distruge, chiar te atrage si te face sa te simti bine, sa devii dependent de el.

| Ecaterina2016 a răspuns:

Religia distruge creierul pentru ca cenzureaza orice placere sexualawinking...e demostrat prin plentitudinea de oameni frustrați!

| Iza1419 a răspuns:

Ba nu cred ca distruge nimic, is si ele filme din categoria sex, de ce ar strica creierul? Pana la urma toate chestiile alea sunt lucruri naturale, parerea mea nu distruge creierul, poate alea horror da, bine poate poti face o obsesie daca te uiti prea mult sau lucruri de genul dar daca te uiti foarte rar in niciuncaz nu strica creierul...