| Phantom a întrebat:

Este adevarat sloganul "Prima iubire nu se uita" happy?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e un slogan,Phantom.E o realitate.
Ti-aduci aminte cand ai invatat sa mergi pe bicicleta,ti-aduci aminte cand, mic fiind, ai fost prima oara cu parintii intr-un loc minunat...Tot ce ti-a atins inima prima oara,tot ce ti-a facut o impresie puternica,va ramane intotdeauna in memorie.
Cu atat mai mult prima iubire, in care dai atata suflet, in care te arunci orbeste cu toata puterea inimii tale!
Nu POTI uita!
Prima iubire nu se uita.

15 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Sper sa fie adevarata, daca vreodata o sa ma incerce o nebunie mai mare demn de un criminal in serie, vreau sa ii fac o vizita.

| Intelligence a răspuns:

Dap

Răspuns utilizator avertizat
| tigersss a răspuns:

Daaaa

| maytha a răspuns:

Da e foarte adevarat... poate acea iubire o uiti pentru cateva zile dar dupa auzi la tv sau altundeva numele acelei pers chiar daca momentan ai prieten iti aduci aminte de cat de mult il/va iubeati, sau cel putin asa e la mine si la prietenele mele la fel...si acum cand aud numele lui sau il vad ma iau cu acei "fluturiasi" care i-am avut chiar daca nu il mai iubesc dar ii sigur ca nu l-am uitathee hee

| Gagikaru a răspuns:

Da-o dracu ca pe ultim nu o mai uitirolling on the floor)

| Lightose a răspuns:

Probabil...dar atentie! Prima iubire, nu prima relatie!
Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!

| opium a răspuns:

Nu se uita,la fel cum nu se uita nici prima vizita la stomatolog, prima betie, primii bani de buzunar proprii...

| HahahaAb a răspuns:

Nu se uita, da' trece...tin minte prima mea iubire, da n'o mai simt!

| elutzagty a răspuns:

Eu am uitat-o deja...laughing

| KostyCool a răspuns:

Da e adevarata.Prima iubire nu se uita niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai tin minte nici cum arata. nici de ce se numea prima iubire. dar numele ei inca imi zace ca parola la mess.

| madutzyk93 a răspuns:

Este foarte adevarat, eu nici acum nu mi-am uitat prima iubire si suntem imreuna si acum. Ne cunoastem de aprox. 5 ani si am trecut prin multe de atunci, iar acum suntem impreuna pentru ca nu putem trai despartiti unul de celalalt. Bineinteles ca am mai avut iubiti dar tot cu gandul la el stateam oricat incercam sa-l uit. Acum nu trebuie sa mai sufar, suntem impreuna si ne iubim!