| Ivjivroiffjeorfjfkoervrio a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut? Dar primul sarut adevarat? Dar prima iubire? Cat a tinut? V-a placut? Se spune ca prima iubire nu se uita niciodata. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Pai nu se uita niciodata pentru e prima nu e logic? Adica si dupa 20 de ani te intreaba cineva cine a fost prima iti vei aminti. Dar nu vei avea si sentimente pentru persoana respectiva. Sa iti raspund si la restul intrebarilor cred ca primul sarut la 12 ani, prima iubire la 14 ani si a durat 2 ani de zile. Oricum ce era atunci nu era tocmai iubire eram doar niste copii. Acum ca adult vad ce e iubirea, si anume sa locuiesti cu o fata, sa petreceti tot timpul impreuna, si cu bune si cu rele.

1 răspuns:
| FirstplaceXXX a răspuns:

Categoric, prima iubire nu o vei uita niciodata daca iubesti ca si cum ar fi ultima oara care te indragostesti. Continua sa iubesti ca si cum ar fi ultima sansa a ta la iubire, si fa-o din suflet.