| Alexvenea a întrebat:

Este bine sa-mi încep viata sexuala la 25 ani? (deja am făcut-o)

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Violleta2022 a răspuns:

Ori nu ai 25 de ani, ori nu ai creier suficient pentru 25 de ani, daca vii sa pui o asemenea intrebare, cand altii de varsta ta sunt deja insurati si chair au copilasi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca ai facut-o, ce mai conteaza?
Da, daca te simti bine langa partenerul tau si nu regreti asta... este ceva normal.

| Emilian65 a răspuns:

Da este bine. Mai bine mai tarziu si cu folos decat niciodata.

| Sofer a răspuns:

E bine. Foarte bine ca ai făcut-o.

| Green66 a răspuns:

E bine s-o începi când ești pregătit, cel mai bine e să-ți iei toate măsurile de protecție atunci când o începi.

| Octavian81 a răspuns:

E alegerea ta cand vrei sa iti incepi viata sexuala.

| DenqOO a răspuns:

Cam târziu. Mai bine mai devreme. Dar mai bine mai târziu cu cine trebuie decât târziu și...

| Alexvenea explică:

Update acum am văzut cam scris 25 în loc de 15? sorry!