| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva in neregula daca intr-o relatie fata e mai mare decat baiatul?thinking

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Nu. Sentimentele contează. love struck
Şi, în plus, chiar dacă fata e mai mare ca şi vârstă, băiatul poate fi mai matur.
Tot ce contează sunt sentimentele.batting eyelashes

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e problema deloc.

| RXN a răspuns:

Nu e nimic in neregula.Eu sunt mai mare cu aproape 2 ani decat prietenul meu, dar el e mult mai matur pentru varsta lui.
Important e sa fiti la acelasi nivel din mai multe puncte de vedere.

| fabiola a răspuns:

Depinde si de varsta celor doi! Dupa 30 de ani chiar nu conteaza o diferenta de pana la 6ani si nici nu e vizibila!

| ioana_8925 a răspuns:

Nu! foarte simplu si pe intelesul tuturor, nu stii proverbul?/ gaina batrana si morocovul tanar fac zama buna (ori supa cum vrei sa-i spui )

| gokart a răspuns:

Nu este nimic in neregula happy bafta

| RoCkeRitZaa a răspuns:

Nu. nu este nimic. si eu sunt mai mare decat el cu un an tongue

| Lucian_4323 a răspuns:

Depinde de metalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caramel nu are nici o importanta conteaza ca va iubiti daca el se simnte prost dul la o pizza sa se inveseleasca conteaza sentimentele nu anii daca va iubiti continuati asa (off nu stiu sa vorbesc pe TPU) deci daca u esti suparata incearca sa-l faci pe el sa te scoata la un suc ceva

| Roxiy a răspuns:

Nuuuuu chiar de loc