| Vampire_9682 a întrebat:

Ce este atat de rau daca fata este mai mare la varsta decat baiatul, intr-o relatie?straight face

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă ambii parteneri au peste 16-17 ani, nu e nimic rău.
Cel puţin nu în viziunea oamenilor care mai şi gândesc şi au şi ceva în cap.
Cât despre superficiali... pentru orice care nu este ca ei e ciudat (să fii mai scund decât ea, mai tânăr decât ea, să ai mai puţini bani decât ea, etc. etc.).
Domnia stă în ce ştii, nu în ce deţii, sau în anul în care te-ai născut sau contul din bancă.
Salut.

| Ririru a răspuns:

Nimic daca se iubesc sincer.

| User a răspuns:

Nu e nimic rau daca se iu... ău, ca am luat-o pe aratura... deci, nu e nimic rau daca tipa e drooling, chiar nu-i nici un bai laughing

| lola a răspuns:

Nu este nimic rau. Kongeriket are ceva dreptate cu varsta.Cred ca trebuie sa ai peste 17 ani ca sa treci de faza cu "hahaha, prietena-ta ii mai mare ca si tine". Am colegi care au prietene la facultate si nu am auzit pe nimeni sa ii judece. Mie mi se pare ca este chiar tarelaughing

| αndï a răspuns:

Pai nu e nimic rau, da ele sunt fete, birdbrain, singura explicatie care ti-o dau e "nu se poate"
desi daca sti cum sa le aiuresti poate reusesti sa fi mai mic cu un an laughing

| anonimanonima a răspuns:

Dragostea nu are varsta!

| lila_1550 a răspuns:

Nu este nimic rau. iubitul meu este cu 4 ani mai mic ca mine si relatia merge super. din contra te mai invata cate ceva in caz ca nu stii...

Răspuns utilizator avertizat
| babyblue a răspuns:

In general, fetele sa maturizeaza mai repede, in comparatie cu baietii.Acum,daca diferenta nu e mare, nu cred ca exista vreo problema.

Succes.

| Azkadella a răspuns:

Nu e nimic rau am un prieten mai mic decat mine cu 2 ani si merge super bine. dragostea nu are varsta

| BabyBugsBunny a răspuns:

Nu este deloc rau daca e mai mare e si mai si la (loc pe care dormiti) e mai dezvoltatabig grin funda?big grin

| LoOran_1745 a răspuns:

Fetele au nevoie de un barbati cu care au ce vorbii, si nu numaiwinking
Nu e nimic grav daca ambii au peste 17-18 ani!