| NotToday a întrebat:

Cat de mult conteaza varsta intr-o relatie? (Fata mai mare cu cativa ani decat baiatul)

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este un capăt de țară, înțelegerea și comunicarea stau la baza relației.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In adolescenta acest lucru conteaza mult, in sens negativ. Ce sa faca, de exemplu, o fata de 16 ani cu un baietel de 13 ani? Poate insa sa mearga cu el la cofetarie fara nicio problema.

| NotToday explică (pentru neutrino):

Eu ma refer la o varsta, gen: 24 baiatul, 28 fata

| neutrino a răspuns (pentru NotToday):

Pentru el poate fi o experienta interesanta.

Răspuns utilizator avertizat
| IngerCazator a răspuns:

Mie personal mi se pare aiurea ca fata sa fie mai mare dacat baiatul.
Dar atata timp cat exista dragoste si intelegere nu cred ca mai conteaza