| grisine a întrebat:

Este ceva normal ca prietenul meu sa se masturbeze la poze cu prietenele mele? Am incercat sa il fac sa facem ceva... daca ma intelegeti. dar de fiecare data m-a respins. Ce credeti ca este? Cand l-am intrebat de ce face asta a spus ca fetele oamenilor il excita foarte tare si nu se poate abtine

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca le place mult de tot pe tine nu prea are omul nevoie de o iubita sa nu se plictiseasca, ce motive are

| mihai69 a răspuns:

Pentru el - e normal. Că ție (și altora) nu li se pare la fel, e altă poveste.
Trebuie doar să te hotărăști dacă poți trăi alături de această fantezie a lui sau nu. Atât.

| sofisis a răspuns:

Nu, nu este normal. Se mai masturbeaza omul la filme porno, la poze...dar nu e normal ca tu sa stii ca amicele tale il excita inclusiv in poze iar tu deloc fizic. Trebuie discutat, ceva nu se leaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate prietenele tale arata mai bine decat tine...

| Fretus a răspuns:

Te minte nu te vrea din punctul meu de vedere. Poate ar trebui sa ai o discutie mai serioasa cu el pe aceasta tema.

| adibadea a răspuns:

Trebuie să recunosc că am făcut și eu asta, la poze cu prietene de-ale prietenelor mele. C-o fi, că n-o fi normal...