| Salamalecum a întrebat:

Este cineva care si0a bagat bile in penis? Daca da, este o durere suportabila? Exista vreun anumit risc?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a afla cum se procedeaza, care sunt senzatiile si urmarile unei astfel de ''dotari'' va trebui sa discuti cu unul care a stat o perioada mai lunga la ''racoare''. Este ''specialitatea'' agreata de a-si dota scula, de catre multi dintre cei care si-au petrecut mult timp la ''mititica'' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca doare dar o sa faci puroi mereu, asta este dezavantajul

| munteanuionvictor a răspuns:

Doare cam tare și e riscant. Mai bine renunță.

| ShamelessQboy a răspuns:

Ieri doar ce mi-am pus un piercing micuț la partea inferioară gland, sa fiu sincer nici nu se simte!

| Salamalecum explică (pentru ShamelessQboy):

Si ce recenzii ai cu acel piercing? Ce spune partenera; ii oferi mai multa placere?

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Salamalecum):

Este fain, avantajul fata de bile este ca poti sa-l scoti si sa-l pui la loc oricand!
La sex normal nuprea e ok, dar fetelor le place la oral sa se joace!

| Andreiu68 a răspuns:

Salut! Vreau sa incep spunand ca a 2 bile. Sper ca stii cum arata bilele? Sunt ca gloantele ca sa spun asa, ca marime, sunt bile si daca sunt bile sunt rotunde.Este o durere mare, deoarece asta necesita sa te tai cu lama pe penis dupa pui bila si trebuie sa o bagi adanc, adica sa faci o taietura adanca, si dureaza in jur de 3 saptamani vindecarea.O sa ai usturimi cand urinezi pe veci si cand mai agatam si eu o fata si voiam sa fac sex erau asa ca nu vor sa o faca ca am bile si o doare mai tare. Eu acum cam regret ca mi-am pus bile dar asta e. Eu iti zic ca sa nu iti pui

| stan85 a răspuns (pentru Andreiu68):

De unde esti frate

| Kimball a răspuns:

Daca vrei bile la penis sa stii ca doare ca naiba trebuie sati tai pielea de pe capul penisului si sa le introduci pe acolo( cei drept pentru femeie este o placere cand face sex), daca vrei sa le scoți va durea mult mai tare deci candestete bine daca vrei sa faci asta

P.S: doare doar cand le bagi, acea durere trece in cateva zilewinking

| nebuniaucide a răspuns:

Da eu pe data 30 sectembrie anul 2018 am bagat pila in penis sincer nu este o durere care sa spui morr nu doar uetura un pic si ai grija sa dezinfectezi tot chiar si mainile tale si important este doar asta sa fie o bila curata adica sa fie din material curat fara vopsea pe ia cum ar veni o bila de aur sau o bila din cristal sau o bila din plastic transparenta pentru ca este ne vopsita daca e transparenta atata tot restul e la tine

| Dif_Oficyal_1983 a răspuns:

Da,eu am 5 bile