| cccristi a întrebat:

Este dovedit stiintific ca barbatii ejaculeaza prematur la primul lor contact sexual, nu va intreb daca vi s-a intamplat, ce parere aveti despre asta este adevarat? si fetele isi pot da cu parerea

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu toţi. Mie nu mi s-a întâmplat.
Cam tot atât îmi ţine prima "tură" şi la 6 ani de la începerea vieţii sexuale.
Nu e bătut în cuie, să ştii!
Salut!

| cossmy a răspuns:

E normal.Iti doresti de atata vreme probabil(baietii sigur) sa vezi cum e, ce o sa simti, daca o rausesti sa o satisfaci pe fata, etc incat este imposibil sa rezisti mult. Mai ales cand vezi pentru prima data o p**** poti sa-ti dai drumu p loc, mai ales daca iubesti persoana(fata). Insa nu e sf lumii. Iti dai drumu o data, faci o mica pauza si o iei d la capat in 5 minute. A doua, a treia oara si tot asa, o sa rezisti mult mai mult.

| ZapPy a răspuns:

Clar. Ii toata tensiunea aia adunata. Poate nu se intampla asa, POATE daca platesti o prostituata sau ceva de genu, dar nu ne bagam in categoria aia.

In rest, daca e cineva care chiar iti place, pentru prima oara trust me e greu sa rezisti mult. Nici nu ii batut in cuie ca trebuie sa rezisti mult, dar nici ca numa 1 data sa o faci in ziua aia happy Succes!