| SirbuM a întrebat:

Este dureros cand faci sex?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dinpotriva. Sexul poate fi considerat si apreciat ca ar face parte dintre cele mai excitante dar si placute activitati practicate cu scopul de a provoca satisfactia extrema; orgasmul. Activitatea sexuala a reprezentat si a facut parte in mod sigur din primele placeri ''inventate'' de omenire din cele mai vechi timpuri. big grin

| Andreeush a răspuns:

Dacă e prima dată e normal să apară durere.

| mastadont a răspuns:

Nu este duroreros de loc, este chiar plăcut. Primele dăți când încerci s-ar putea să doară puțin însă cu timpul nu o să mai simți nici o durere.

| Eireann a răspuns:

Doar daca e baiatul prea dur sau este printre primele dati pentru fata. Si ca sa raspund si la o alta intrebarea de-a ta daca nu vrei sa faci sex nu e nici o problema. E dreptul tau, corpul tau si alegerea ta. Repeta asta pentru oricine te preseaza sau insita. Nu vrei, nu faci si gata.

| Maia55 a răspuns:

Fiind prima data este posibil sa apară o durere considerabila. Important este ca băiatul sa fie blând cu tine și sa se miște încet la început.

| bvzmsam a răspuns:

Pe la inceput poate fi dureros, insa dupa un timp te obisnuiesti si simti placerea.