| adrian0123 a întrebat:

Cum e sa faci sex? e dureros ca baiat? straight face

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dureros este pentru fiecare, la început de drum. Cu calm și înțelegere, durerea poate fi aproape inexistentă!
Pa, pa.

| NoChanceForUs a răspuns:

Doare mai rău ca la femeie! Știi cum...e îngrozitor! Îmi venea să iau sedative prima oară...

| Cjay a răspuns:

Putyn de tot de fapt se poate nici sa nu simty in unele situatiihappy

Răspuns utilizator avertizat
| mihaela_8638 a răspuns:

Ce intrebare stupidalaughing

| KasdfghjNY a răspuns:

Nu doare la baiat.(eus baiat) de fiecare data nu ma doare.la femeie din cate a auzit cam doare destul de tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma,n-ai ce face pina la urma cu toate ca vei tipa ca din gura de sarpe.Te ustura rau si curge singe ca la balamuc.

| papushyka_5572 a răspuns:

Nu stiu cum e dar cred ca e dureros!

| bella_5490 a răspuns:

Buna i dureros la inceput da vei vedea ca nu mai simti nimic si mai dureros i pentru fata love struck funda?