| bahoi a întrebat:

Este frumoasa fata aceasta din poza de mai jos?
http://img14.imageshack.us/i/frmx.jpg/

13 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu pot să spun doar uitandu-mă la spate. Şi chiar şi aşa, mai există şi partea interioară, care şi ea contează.

| elasexygagica a răspuns:

Zooperwinking

| Азбука a răspuns:

Mai bine ai fi intrebat daca ne plac blugii din imagine laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Imi place machiajul.

| andreeutzaa a răspuns:

Si cum iti pot zice daca nu ii vad fata.Pentru mine, ca sa valutez frumusetea unei persoane din punct de vedere exterior ma bazez numai pe fata.Corpul poate oricand fii modificat insa fata este componentul principal al frumusetii si in cazul asta nu il vad!

Răspuns utilizator avertizat
| lplostonyou a răspuns:

De unde stiu eu ca e o fata si nu un baiat? Daca ii vedeam si eu macar sanii, atunci poate mai puteam si eu sa-ti raspundhappy

| Radioactive a răspuns:

Vazandu-i posterirul, nu-ti pot spune daca da sau nu. Frumusetea se rezuma la mai mult decat la aspectul exterior, nu crezi? Si daca tu chiar vrei sa-ti spun, atunci tot nu pot s-o fac vazandu-i spatele. Iarasi, frumusetea exterioara nu se rezuma doar la "fundulet".hee hee

| lavyBandB a răspuns:

Nu prea are formestraight face

| Lexiiii a răspuns:

Nu inteleg ce vei tu fumos in poza asta laughing.Un spate gol?rolling on the floor

| DeeDee28 a răspuns:

E fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce descentrată e...

aia e fată?

cum poţi să îţi dai seama dacă e frumoasă sau nu dintr-o asemenea poză?

| ananas_5369 a răspuns:

Intra min ori pe siteul asta curvo