| RAY a întrebat:

Este iubirea un lucru important in viata ta?

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu ma stresez in legatura cu ea.

| Hammurabi a răspuns:

E cel mai important lucru, dar nu obsedant.

| sofisis a răspuns:

Este da. Dar nu mi pun streangu de gat daca nu am iubirea vreunuia.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar minți cine ar spune că nu.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mint cand spun ca nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Hmm.....nu cred. happy

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu crede, nu-i treaba mea.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Cel mai important.

| CdeMetal a răspuns:

Da, e un lucru destul de important

| GirlOnline81 a răspuns:

Da.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Cu toții tânjim după iubire. Este foarte importanta iubirea. si sunt multe feluri de a iubi, gen...una e iubirea de mama/tata/frate/soră si alta e iubirea dintre tine si omul tau. Asa cum exista si iubire față de animale. Iubire e peste tot. Iubirea inseamna viata happy

| Atticus13 a răspuns:

Nu