| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca atunci când penisul este in erecție sa stea in sus adică aproape lipit de burta si sa nu il pot mișcă in jos?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte normal. Daca nu ar sta in sus, atunci cand trebuie sa il folosesti, se numeste impotentă.

| Alex127 a răspuns (pentru darrio2007):

Ok, dar daca nu il pot mișcă in jos, pur si simplu e sta doar in sus

| darrio2007 a răspuns (pentru Alex127):

La un moment dat se va lăsa in jos. Nu poate sta asa la infinit.

| Alex127 a răspuns (pentru darrio2007):

Ma refer ca in timpul erecție sta doar in sus cum ar veni lipit de burta adică nu e flexibil. Cand voi ajunge in timpul actului sexual il voi putea pune in gaura?

| darrio2007 a răspuns (pentru Alex127):

Mai baiatule, asta inseamna o erectie. E clar ca esti virgin si nu ai facut niciodata sex cu o fata. Ce nu intelegi?

| Alex127 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu înțeleg cum o pot introduce in vagin daca nu o pot mișcă in jos si sta lipita de burta

| Emilian65 a răspuns:

Da. Asta este o erecție adevărată. Tu ai o asemenea erecție? Daca da, te felicit!

| Alex127 a răspuns (pentru Emilian65):

Ok, dar daca nu il pot mișcă in jos, pur si simplu sta doar in sus, adică daca vreau sa il dau in jos nu pot. In clipa actului sexual voi putea?