| Alex127 a întrebat:

Am o mare problema. Atunci cand penisul este in erectie sta lipit de burta adica nu il pot misca in jos si nu pot face nimic, pur si simplu sta acolo si daca incerc sa il misc in jos sau in alta pozitie ma doare. Din cauza asta imi este frica sa imi incep viata sexula. Eeste ceva ce as putea face sau in timpul actului sexual cu o fata acesta nu va mai avea pozitia asta?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

La 18 ani, este normal ca penisul sa aiba aceasta pozitie. Cred ca nu o sa ai problema asta, atunci cand vei face sex cu iubita ta.

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsata ai de te preocupă asa tare penisul?

| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai, ai 12 sau 13?
ca numai la varsta asta se intreaba de ce se scoala puta, de ce sta in sus ca este culata si atrana cand este nesculata, cum se tine in chiloti samd.

| Alex127 explică (pentru Violleta2022):

Nu asta am întrebat, ma referam de ce nu are flexibilitate cand este in erecție si de ce sta lipit de burta si nu il pot misca in jos fara sa simt durere

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex127):

Cati anisori ai, ai 12 sau 13?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alex127):

Mergi la doctor dacă e deformat chiar așa când e sculat și nu e normal să stea așa și nu poți să faci sex dacă te doare când îl forțezi în jos.

| Alex127 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot spune ca e durere dar pur si simplu nu il pot duce in jos.

| Alex127 explică (pentru Violleta2022):

Am spus mai sus ca 18

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex127):

Nu cred! Daca aveai 18 ani stiai de ce-ti sta penisul in sus.dar cum nu stii, banuiesc ca esti copilas mic.

| Alex127 explică (pentru Violleta2022):

Tu nu ai înțeles care e de fapt problema, nu pot face sex din moment ce penisul este 100% in erecție sta fixat lipit de burta si nu am posibiltatea de al mișcă in alta poziție, nu stiu daca este o problema de flexibilitate sau daca e alta problema.

| danutbakugan a răspuns (pentru Violleta2022):

Du te fa d****u am 12

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex127):

Sexul se face cu penisul erect, exact din pozitia sculata, dar tu esti mult prea mic ca sa intelegi acest lucru, parandu-ti-se imposibil.
Mai asteapta sa cresti macar 4-5 ani si atunci vei intelege, ce-ti spun acum si aici.