| RAY a întrebat:

Este normal ca dupa 10 ani de cand ai iubit pe cineva foarte mult sa isi mai amintesti de persoana respectiva? sa isi amintesti numarul ei,chipul ei, amintirile cu ea? voi va mai amintiti prima iubire?

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da ma blestemat cineva sa nu uit acea pesoana

| SG1995 a răspuns:

Eh, prima, da a fost la prima vedere, nici n-avusem curaj sa conversez cu ea. 3 zile mai tarziu ea plecase din tabara in care eram, iar eu ma intrebam daca am haluginat. rolling on the floor
In fine au trecut 3 ani de atunci si alte doua experiente similare.

| RAY explică (pentru SG1995):

Man ai da o sansa unei fete care nu te atrage fizic?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Poate, daca tipa arata totusi "decent". Aceea chimie nu trebuie sa apara instant, etc.

| ș53fan a răspuns:

Sincer daca ai iubit aceasta persoana si ai tinut la ea enorm mai mult decat la viata ta, sincer... DAaaa! Normal, eu asa cred!

| AdinaanidA a răspuns:

Acum 10 ani aveam 12 ani. Imi amintesc doar desenele animate la care ma uitam laughing

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Deci esti buna de maritat adina