| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca fetele de 13 ani sa poarte asa zisi chiloti "tanga"?straight face mie sincer nu mi se pare normal...dar ma rog, astept raspunsurile voastre.Multumesc anticipat.

16 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

E prea mica pentru a purta asa ceva, parerea mea!

| єχcєєℓ a răspuns:

Fiecare cu propiul stil vestimentar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce au chilotii tanga? Tot chiloti sunt, nu?
Daca au 13 ani ar trebui sa poarte pampers?
Asa exagerati unii.of, of.

| Lina1993 a răspuns:

Nu este vorba aici despre stilul vestimentar, bichinii sunt facuti ca sa ATRAGA. Parerea mea este ca atata timp cat esti mica, chilotii ar trebui sa ramana lenjerie INTIMA.

| Eviix a răspuns:

Daca te simti bine :]]]. Stai cu ei >.<.

| igrek a răspuns:

Mi se par copile stupide. Dar oricum ele incep de mici.

| lauraroxi a răspuns:

Nu este normal!

| aimspeşăl a răspuns:

Nu prea este normal dar nah ce mai este normal in ziua de azi?

| JasminNoir a răspuns:

De ce sa nu fie normal? La 13 ani nimeni n-o sa se uite la fundu' ei, deci poate purta ce vrea, zic.

| Ge0rgeL a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca este normal daca ii place acel stil si se simte comod in ei.
Pa pa!

| SoreSori a răspuns:

De ce nu? Fiecare poarta ce ii place si in ce se simte mai comod. Asta e parerea mea.

| PixCuGel a răspuns:

Poate varsta este prea mica.Dar totusi nu are nici o legatura Eu port acei chilotei mai ales vara pentru ca este foarte cald.

| Cinneeeevaaaaa a răspuns:

Daca ea se simte bine cu ei si ii plac asta e, fiecare poarta ce vreahappy

| Anna483 a răspuns:

Sincer,nu este normal.

| Reni_Printul_1991 a răspuns:

Tu porti ce iti place tie ce iti sta mai bine conteza varsta?

| SabinaAndra05 a răspuns:

Si eu am 13 ani si port. Ma simt mai vomod in ei si ma simt mai sexy.