| andreibp a întrebat:

Este normal ca la 12 ani sa-mi iasa sperma?
(nu incepeti cu raspunsuri gen joaca-te cu puta-n nisip)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cam greu de crezut ca organele apartinatoare aparatului reproducator din organismal tau sa fi ajuns la maturitatea sexuala, insa NU se poate exclude complet si posibilitatea de a incepe sa-ti functioneze glandele respective, pe fondul unei dezvoltari fizice mai deosebite. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca este sperma? Abia de acum incepi sa te dezvolti sexual.

| MrJoker30 a răspuns (pentru darrio2007):

Se poate, eu de exemplu am avut la 11.

| darrio2007 a răspuns (pentru MrJoker30):

Nu este o varsta chiar exacta. Depinde de fiecare organism.

| Walker1111 a răspuns:

Eu am inceput sa ma masturbez la 8 ani si am inceput sa am sperma de la 10

| Mihai1312 a răspuns:

Este destul de normal ca deja de la varsta asta ca penisul sa ejaculeze.