| beautifulcolors a întrebat:

Este normal ca pe un baiat sa il doara organele genitale chiar daca nu a intretinut relatii sexuale, ci doar s-a excitat. daca da: de ce? daca nu: ce s-a intamplat? e ceva grav?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi tu de ce crezi?
După ce întreţine relaţii sexuale, nu-l mai doare.
Dar dacă doar îl exciţi şi-l laşi "neterminat", e absolut firesc să-l doară şi da, e foarte normal.
Totuşi, dacă se repetă prea des, poa' să iasă prost din toate punctele de vedere.
Asta e partea pe care n-o pricep niciodată cele care-şi ţin partenerii inactiv sexual cu anii. Cu cât dezvoltă o atracţie faţă de o femeie, cu atât devine mai excitat în prezenţa ei(o doreşte) şi cu atât durerile sunt mai acute.
Şi... ia ghici? Pleacă pentru a nu mai simţi durerea!

| Derye a răspuns:

Il doare, da, si nu e normal, dar nici foarte grav. Doar sa nu se repede de prea multe ori.

| Xtina_8376 a răspuns:

Daca tu l-ai excitat si l-ai lasat cu ochii in soare, da... o sa-l doara laughing e normal stai linistita

| komunistu a răspuns:

Doare destul de tare. si e normal. pe langa asta apar si dureri de spate.