| Maria1211 a întrebat:

Este normal ca primul sărut sa fie groaznic? laughing
Efectiv nu știu ce trebuia sa fac, și îmi imaginez ca a fost foarte groaznic pentru el, deși după ne am mai sărutat o data tot nu știam ce ar trebui sa fac și ma simt foarte nașpa din aceasta cauza.
Adică după ce ne am sărutat pot sa spun ca aveam impresia ca nu o sa meargă relația laughing)
Ma simt foarte prost ca nu știu sa sărut, pentru ca se presupune ca e ceva totuși banal, toți știu sa sărute, și am impresia ca I am lăsat o părere proasta din aceasta cauza și nu știu ce o sa fac mâine când ne vom întâlni...

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cum adica a fost groaznic? Eu asta nu imi pot imagina.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Totul a fost PERFECT! mi-a spus mie

| ShamelessQboy a răspuns:

Stai linistită, dacă primul sărut ă fost groaznic, primul orgasm va fi devastator!

| Lkjhgfd1 a răspuns:

Probabil nu a fost la fel de groaznic pentru el, așa cum a fost pentru tine. Ii poți spune și lui ca nu știi sa săruți și după catateva încercări sigur va fi mai bine.

| Lkjhgfd1 a răspuns:

Probabil lui nu i s-a părut la fel de groaznic cum ți s-a părut ție. Ar trebui sa ii spui ca nu știi sa săruți și după câteva încercări, va fi mai bine.