| BlitzLikeXd a întrebat:

Este normal ca un baiat adult sa aiba relatii sexuale cu o fata minora? mi se pare inormal

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu, este imoral să facă așa ceva. Dar în ziua de azi numai există moralitate și nici bun simț.

12 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

In ziua de azi, da, e normal.

| Exilee a răspuns:

Anormal*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În ziua de azi e normal. Sub deviza " Dragostea n-are vârstă " o grămadă de fetiţe proaste cu vârste cuprinse între 10 şi 15 ani sunt fraierite de tot felul de obsedaţi care doresc să-şi deschidă o afacere pe seama naivităţii lor.

| NuMaContrazice a răspuns:

Ai dreptate, e imoral dar si jenant dupa parera mea. Daca as fi in locul lor mi-ar fi rusine sa ridic capul din pamant.Nu sunt in stare sa cucereasca o femeie in toata firea?
Mi se face mila cand vad cate unu de 25 de ani cu o fetita de 16 ani.Te gandesti ce viata au aia? laughing
O data ce te maturizezi ar trebui sa incerci sa-ti gasesti o partenera de incredere, care sa te iubeasca si sa o iubesti, o femeie matura.Impreuna ar trebui sa gasiti o sursa de venit stabila, incet o casa si apoi vine copilul, cand esti sigur ca ai conditiile necesare sa-l cresti.
Barbatii care umbla cu fetite sunt niste imaturi, incapabili de a cuceri o femeie in toata firea si mai sunt si pedofili.

| NuMaContrazice a răspuns:

Dar asta e doar parerea mea...

| En3Rgi a răspuns:

Pai oricarui baiat mare ii plac fetele mai mici(adica virgine ca sa profite de ele). Normal ca nu e normal dar asa e generatia asta.

| MissmysteriousS a răspuns:

E un trend şi marea majoritate a acestor 'bărbaţi' sunt în pas cu moda. Tipic turmei de oi.
Coruperea de minore e la ordinea zilei.

| NickName01 a răspuns:

Asta înseamnă că nu este încă soţia lui...
Deci nu e bine.

| SDana a răspuns:

Nu doar ca nu este normal este si ilegal.

| EmaTanase a răspuns:

Da, este normal pentru ca se stie ca '' Dragostea nu are varsta si nici scrupule!''. Nu conteaza daca tu ai 20 si ea are 15 important e sa fie iubire si o relatie durabila! Bine nici sa exageram acum de exemplu sa fie o fata de 14 ani si un barbat de 20 si ceva de ani, dar fiecare face ceea ce vrea cu viata sa fiecare are dreptul sa aleaga!

| HaZaNiLiLo a răspuns:

In ziua de azi...asta e la ordinea zileilaughing Dar nu, nu mi se pare normal.

| Lupone14 a răspuns:

Ai dreptate...este anormal si mai ales ILEGAL