| SaraLarisa17 a întrebat:

Este normal ca un băiat care îți dă semne destul de clare ca te place, chiar dacă nu o spune, sa se comporte mai rece și sec câteodată? Adică nu te mai ia așa des în brațe, nu te mai sărută pe obraji, apoi brusc iar devine mai drăgăstos....credeți ca mă mai place? Menționez ca i-am găsit în telefon poze cu mine și cu el făcute de un prieten de al sau pe ascuns... deci? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Zambeste-i si saluta-l de fiecare data in cel mai expresiv mod de care poti da dovada incearca sa fii mereu bine dispusa cand esti in preajma lui, cat se poate de amabila si comunicativa. Ar fi suficient pentru ca el s-a isi dea seama care sunt sentimentele tale fata de el si cam ce ar trebui s-a faca in continuare. Incearca deoarece poti fi sigura ca va functiona. Succes!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Copilarii!

| xGamerZ212 a răspuns:

Te tachineaza? daca da e 60/100
sigur ca te place happy

| SaraLarisa17 explică:

Corbulalbrosu, știe ca îl plac. mi-a zis-o în fata. Câteodată ne comportam de parcă formam un cuplu. El nu mi-a zis ca mă place dar îmi da semne. ☺

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SaraLarisa17):

El reuseste ca prin gesturi simple si un comportament cat se poate de "normal" sa-ti iti insufle sentimente si manifestari de dragoste si iubire adevarate. Acele manifestari deloc spectaculoase dar tandre si afectuoase, izvorate din suflet/inima, reprezinta adevarata "garantie" ca te apreciaza, ca te iubeste, si au o valoare mult mai mare decat zeci de fraze de iubire insa complet lipsite de afectiune, de dragostea adevarata, fara acoperire. Multumeste-te cu semne din partea lui, iar tu daca poti exprimate in cuvinte.happy

| SaraLarisa17 explică:

Aha... Mulțumesc pentru tot