| Mititica12 a întrebat:

Este normal sa imi curga multa secretie alba apoasa?
Imi curge de cand ma trezesc si ciclul imi intarzie

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la medic, ca deja ne-am saturat de aceeasi intrebarea repetata zilnic!
Du-te odata la medic!

| Goete a răspuns:

Iti curge cand te trezesti... si mai tii minte ce ai facut cu o seara inainte?

| blairelovesmusic a răspuns:

Du-te la medic. Parca ai mai pus intrebarea asta de cateva ori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Te-ai îndrăgostit draga Ștefania?hee hee ce mai faci? Cum mai e viata ta? big grin

| blairelovesmusic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai sunt indragostita si nici nu o sa mai fiu vreodata. ''Bine'', tu? Viata mea va fi mult mai buna dupa ce o sa fac 18 ani (ziua mea e pe 27 aprilie).

| anonim_4396 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

De ce spui asta? Sunt sigur ca te va iubi un băiat, încearcă sa ai mai multa încredere în tine, nu te autodemoraliza asa, sabota sad

| Strwberrs a răspuns:

Si mie mi se intampla. Cred ca e normal.