| Aldutssss31 a întrebat:

Este normal sa ma gândesc la primul act sexual chiar dacă au trecut mulți ani de atunci? Aveam aproape 15 ani și eram îndrăgostită de un băiat de vreo 3 ani deja, el avea 19.Nu ma așteptam sa-mi scrie sau sa ma bage in seama pentru ca el era un băiat destul de cunoscut in mediul online și căutat de fete iar eu eram o simpla copila de nici 15 ani.Am început sa vorbim iar după câteva săptămâni ne-am văzut, am petrecut câteva ore împreuna iar apoi am făcut sex.Nu a fost ceva plăcut sau de ținut minte, a durat cam 2 minute actul in sine.La scurt timp am plecat cu părinții in alta țara și nu am păstrat legătura.Acum l-am găsit din întâmplare pe Instagram și ma gândesc sa-i scriu, eu as vrea o relație cu el.Credeți ca are rost? Pana la 24 de ani a avut multe relații scurte și a avut multe aventuri.E posibil sa se lege ceva serios între noi sau voi fi, din nou, doar ceva de moment?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai mai cauta un pedofil, care te-a violat cand aveai 14 ansiori?

| sierra1 a răspuns:

Prima dragoste nu se uită niciodată, așa se zice și se zice bine!

| dullcat a răspuns:

Buna. Considerand ca actul sexual a fost aiurea si nici nu ati format o relatie, nu vad de ce ti-ai aminti asa ceva.Iar daca spui ca a avut multe relatii, depinde de tine daca iti cauti pe cineva aventurier.Mie nu mi se pare ca merita, si sansele sa fie iar ceva de moment sunt destul de mari. Apoi, faptul ca a acceptat sa faca sex cu o minora, e un mare red flag din partea mea.

| lpavel a răspuns:

Tu poate ai simtit ceva pentru el dar el sigur nu pentru tine devreme ce nu te-a cautat niciodata! Poti lua legatura cu el dar nu te astepta la nimic sa nu ramai dezamagita! din lipsa de dragoste uneori facem cele mai mari prostii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirarea mea este...cum sa dureze un act sexual doar 2 minute? straight face
Pentru acest tip ai fost cred că doar o aventura, nu cred că a legat vreun sentiment sau emoție profunda pentru tine.
Scrie-i, dar nu îți face așteptări prea mari.