| AntonioAlexe a întrebat:

Este normal sa te speli cu săpun si pe capul penisului?
Trebuie sa ma spăl de 2 ori pe zi din cauza mirosului foarte neplăcut.

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu sapun uscat, niciodata, pentru ca usuca si pielea. Cu gel de dus e ok.
Medicii nu recomanda doar spalarea cu apa, fara alte produse. Eu iti recomand gelul de dus, pentru ca ramane pielea hidratata, si nu mai ai probleme cu mirosul.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| valentingb a răspuns:

Este bine să te speli peste tot și să fii curat, câtă vreme nu intri în nici o cavitate a corpului cu substanțe potențial iritante. Inclusiv acolo.
https://en.wikipedia.org/wiki/Smegma
Folosește Google Translate dacă nu știi engleză.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Pentru o igiena impecabila a capului penisului nu e de-ajuns sa dai doar cu apa. Trebuie spalat si cu sapun. Sapunul inlatura atat mirosul neplacut de care vorbesti, cat si mizeria persistenta si rezistenta la apa.
Un penis curat va placea si domnisoarelor. Unul murdar si urat mirositor le va indeparta, din start.

| BossuldepăBaltă a răspuns (pentru Octavian81):

Există unele femei care au fetishuri legate de mirosul penisului, zic și eu.

| Octavian81 a răspuns (pentru BossuldepăBaltă):

Fetishuri exista. Dar un penis urat mirositor repugna majoritatii fetelor. Le place sa fie curat. Mai ales daca vor sa faca sex oral acelui penis.