| Teodor_7674 a întrebat:

Este o fata pe care o plac multa, este in clasa cu mine, am placut-o din 1-a de cate ori am intrebat-o a zis nu, prietena ei cea mai buna mi-a spus ca i-a placut in a4.Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi sa o fac sa ma placa ...are 12 ani... va rog multtttt!

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Salut.trebuie sa te comporti frumos cu ea, sa arati ca esti inteligent si bine educat, s-o sustii in momente grele si sa-i fiii aproape, sa nu rizi de ea, s-o intrebi care e floarea, muzicaa, culoarea, filmul preferat etc.(adica sa afli mai multe despre ea). sa arati ca tii la ea.sa n-o faci sa se simta singura, jignita si trista.Itr-un cuvint- sa-i fii mereu aproape.asa precis vei avea succes. iti tzin pumniiwinkingwinking kiss fundita?

4 răspunsuri:
| CatalinaaM a răspuns:

Pai arata-i ca o placi de exemplu uita. te la ea multt si frumos, si cand se uita la tine nu intoarce capul sau fa. o sa vada ca tii la ea, poarta. te frumos, vorbeste cu ea fetelor le plac astalove struck sau pur si simplu ii spui ca iti place de ea si nu se stie poate si ea are aceiasi sentimente. si o sa vezi ca o sa vina ea la tine, mai ales daca esti dragutwinkingsucces.si apropo ce clasa estibig grin ...tine.ma la curent tongue

| CatalinaaM a răspuns:

Aaa.am crezut ca aveti aceiasi varsta... da sti nu conteaza...happy arata-i cine esti si ca o placi.cum am zis si in mesajul anterior.happy

| yooood a răspuns:

laughing si tu ai tot 12 ani?

| Teodor_7674 explică:

Apropo pe ea a dat-o de la 6 ani pe mine de la 8 eu am 14.''Bine am facut acum 3 luni'' siii?