| AlEx_9074 a întrebat:

am si eu o problema ca tot omu.La mine in clasa este o fata de care imi place foarte tare, i-am spus ca o plac dar si daca vrea sa fie prietena mea dar m-a refuzat si a spus ca vrea sa fim doar preieteni.Si nu stiu ce sa fac ca o plac foarte tare, mai mi-a placut mie de fete dar nu asa de tare si atat de mult timp. Voi ce sfaturi imi dati?

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai ce face în primul rând, pentru că nu o poţi forţa să te placă. Aşteaptă comportă-te normal şi poate în timp ajunge şi ea să te placă. Baftă!

| Mihai7best a răspuns:

Cand primesti un NU e cam greu sa mai faci ceva frate...

| DaVà a răspuns:

Te sfatuiesc sa te dai pe langa ea, sa vii cu bomboane si sa o inviti sa guste poate sa ii pui mana pe fund daca e mai toleranta si nu se supara

| ILoveRockelle75 a răspuns:

Sex smug

| wrapper23 a răspuns:

Fara suparare, frate Andrei, dar nu cred ca o fata se va indragosti nici in 200 de ani de tine, daca metoda de cucerire aleasa este punerea mainii pe fundul ei.

Nu ai ce face, asa cum zice si GanduriAlbe. Poate ar fi mai bine sa incerci altceva. Daca te vei gandi mereu la ea si la faptul ca te-a refuzat, probabil iti va fi foarte greu sa treci peste.
Cine stie, poate se intoarce roata si va veni randul ei sa vina la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afla de la pritenele ei ce gen de baieti ii plac si fi si tu asa, afla ce ii place ce gusturi are.Si sa nu faci ceva ce nu sti daca ii place sau nu poate nu zici ca o sa-i placa si o dai grasi si apoi este suparata pe tine.Bafta sper sa reusesti.