| RobertG101 a întrebat:

Este oare o crima impotriva umanitatii sa fii asexual?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si asa suntem prea multi, deci nu-i o crima impotriva speciei

| Drimmero a răspuns:

Cui ii pasa?

| SG1995 a răspuns:

Asexualitatea nu e o alegere ( daca nu punem calugari la bataie), ci e ceva genetic ca si sexualitatea, pur si simplu exista indivizi care nu se excita sexual, din cauza ca o parte din creier care furnizeaza placerea sexuala nu raspunde. In genre asexulitatea non-volitiva e destul de rara, deci nu e o crima.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu. Fiecare face exact ceea ce vrea si crede că e ok pentru viața lui. "Umanitatea" s-a dus pe apa sâmbetei. așa că who gives a sh*t about it?

| Necunoscut112 a răspuns:

Poţi să fii cum vrei. Pe "umanitate" o doare în cot.

Răspuns utilizator avertizat
| DaniAdrian a răspuns:

Cine a zis asta? Nu este adevarat, poti sa fii cum vrei, oricum lumea va avea ceva de comentat intotdeauna, good luckwinking

| Veltorb a răspuns:

Nu

| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Nu logic