| Wiiillll a întrebat:

Este ok la 17 ani penisul sa fie de 15 cm? Raspunsuri din partea fetelor ar merge de o partida de sex mine rusine Oare e prea mic?

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ba da de ce ne intrebi pe noi? intreaba-ti iubita daca e multumita, iar daca nu ai iubita, marimea nu conteaza ca sa te pisi

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Penisul, de 15 cm, la 17 ani ai tai nu este mic. El mai creste.

| SkyPilot a răspuns:

Conform wikipedia esti peste medie la toate varstele. Si mai important decat dimensiunea este ce stii sa faci cu ea happy

| grab a răspuns:

E foarte bine mestere. daca nu e subtire e si mai bine happy

| Deaad a răspuns:

Ai asasinat limba romana.

| ywar a răspuns (pentru Deaad):

Stai linistit, asa fac unii. Poate-s mai interesanti! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ai lungime daca nu ai grosime.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si degeaba si grosime daca nu stie ce sa faca cu "el".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corecthappy