| daniel_3185 a întrebat:

De ce le e rusine fetelor sa vorbeasca despre masturbare? oare de ce?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Vrei sa vorbeasca despre asta in public? Nu prea cred laughing. Ele se simt si nu vorbesc despre acte intime, daca esti atent vei observa si ca baietii ocolesc acest subiect big grin.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Despre masturbatea lor sau a voastra?! Ce, voi strigati in gura mare ce faceti? La fete este mai multa pudoare si rusine. Dar rezultatul este acelasi la ambele sexe, satisfactia pe moment.

| Ana a răspuns:

Poate ca nu le face placere sa vorbeasca, vrei neaparat sa-ti zica tie toate fetele asta?

| Casiana a răspuns:

Raspuns simplu: Pentru ca sunt FETE!

| Ella_6365 a răspuns:

Mie nu mi-e rusine laughing) cred ca sunt o exceptiebatting eyelashes oricum mie mi se pare ca orice subiect este pur si simplu normal de discutat, nu vad nimic anormal sa discuti despre asa ceva, din moment ce multi (toti happy ) practica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu si cu o colega vb, ma rog tipam in gura mare despre lucruri ca sexul, mastrurbarea, menstruatia si alte din astea laughing). O data ce ne amuzam nu ne mai e rusine sa discutam liber. Dar fiecare are intimitatea sa, fetele sunt mai timide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ele nu sunt ca baietii sa se laude cu tot felul de chesti