| alexandracosmin a întrebat:

Este pacatul desfranarii sau preadesfranarii daca am stat in masina cu un baiat am stat unul peste altul si ne-am sarutat. dar nu neam debracat

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu este nici un pacat

| Wihox a răspuns:

Este pacatul preaprostiei din capul tau spalat de religie :v. daca intrebarea e pusa serios ai probleme grave la mansarda.

| corbulalbrosu a răspuns:

Vei ajunge direct in iad dar spre norocul tau hainele te vor feri de caldura arzatoare a focului iadului. Era mult mai grav daca ati fi "pacatuit" dezbracati. happy

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Corbule,ea trebuia sa scape de hainele alea si sa lase flacarile sa o,, arda,, pana se,, uda,, toata si isi stingea pacatele.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Exact, trebuia s-o "arda" nu doar la figurat. laughing

| LoveSleep a răspuns:

Da, este!
Dumnezeu a lăsat mașina să te duci cu ea la muncă, nu să păcătuiești în halul ăla.

| Oana92 a răspuns:

Din punct de vedere religios da, e pacat... Din punctul meu de vedere e pacat ca nu poti gandi singura si ai nevoie de un set de legi stupide pentru asta.

Răspuns utilizator avertizat
| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite nu stiu cat de pacat este dar daca stii daca vroiai sa nu mai continui atunci poate totusi sti ar fi fost o idee buna sa debarcati din masina

| dededeea123 a răspuns:

Nu e pacat..mai ales ca doar v-ati sarutat si cand ramai insarcinata esti dezbracata si ai contact sexual si nu e pacat ...deci ceea ce ati facut voi nu e nimic... sper ca te-am ajutat