| elena_6631 a întrebat:

Buna happy am si eu o mica problema si sunt foarte derutata. am stat cu un baiat o luna iar dupa o luna mi-a spus ca vrea sa ne despartim ca nu ma poate iubii, iar de atunci au trecut in jur de 2 luni. acum de 2 saptamani ma tot suna si neam si intalnit de cateva ori, dar tot e nehotarat si nu stie ce simte. credeti ca mai are rost sa astept dupa el? precizez ca, cand ne-am intalnit ma tinea in brate si ma si sarutat.

4 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Nu, nu are rost, daca chiar isi doreste sa fie cu tine va face orice, dar ceea ce face el e doar asa ca sa aiba cu cine sta, poate nu stie sigur ce simte pentru tine si cu timpul isi va da seama, tu traiesteti viata, cind o sasi dea seama cu adevarat daca tine la u te va cauta.Bafta

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Eu zic ca iti poti gasi alt baiat,
ca nu e ultimul baiat care a ramas pe Terra:p

| CarmenR a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el sa vezi ce si-ar dori de la viata.

| Dulke a răspuns:

Pai eu zic sa fi nepasatoare sa il faci sa te doreasca din ce in ce mai mult, daca ti la el cu adv, din ce a spus cred ca tu pentru el ejt o distractie, si cand se plikti t suna p uh, zic sa nu ii acorzi prea multa atentie ca si'o ia in cap, nu il ajtepta in mod special pe el, ejteapta'ti perechea printu ca el vine la u nu tu la el,