| Dyzzy a întrebat:

Am 14 ani.
Si am Visat ca Sunt Impreuna cu Zack Efron
Neam Sarutat ...Si Apoi m-a parasit si vrea sa stiu dc zack efron si nu o fata ca sunt totusi baiat.

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Esti.gay?

| Emena a răspuns:

Pai,e din cauza filmului laughing dar totusi, sa visezi ca v-ati sarutat si dupa te-a parasit.

| Dean1996 a răspuns:

E prima oara cand citesc ca un baiat se saruta cu Zack Efron,ciudat, dar daca esti adolescent e normal, pentru ca acum te "descoperi"
P.S: Zack Efron e frumos[eu sunt fatalaughing]

| Pho3nix a răspuns:

Te-a parasit? Asta`i naspa. Hai la Mircea Radu.

| BluLolipopGirl a răspuns:

Ciudaaaaaaaat...te-ai uitat la vreun film cu zac efron? sau esti innebunit dupa el?

| Dyzzy explică:

Nus gay... da m-am uitat la un ffilm cu el...

| Dyzzy explică:

Nus gay. si da m-am uitat la un film cu zac