| Nathalie18 a întrebat:

Este posibil sa fie atras de mine daca le zice tuturor ca nu este atras deloc de mine? Una zice alta face si nu stiu ce sa cred..de ce nu ai recunoaste ca iti place un lucru sau de cineva?

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

E posibil sa fi prea disperata!
Se vede asta clar la ce intrebari pui.
Si da, e posibil.
Acum poti sa-ti dai seama si singura daca e atras sau nu.
Una zice si alta face, sa inteleg ca zice lumi ca nu e atras si cu tine e iubitor, tandru si atent?
Asta da mister!
Mai ziceai ca nu te consideri buna la pat.
Vorbiti, comunicati fara temeri si retineri.
Asta daca vreti sa aveti o experienta placuta!

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este posibil sa nu fie atras de tine, odata ce el spune ca nu este.
Nu inteleg de ce rastalmacesti vorbele cuiva, doar pentru ca nu-ti convine raspunsul lui.
Va trebuii sa inveti sa traiesti si cu refuzuri, ca asa este in viata reala!

| Freya1 a răspuns:

Eu sti ce cred?
Ia analizeaza un pic nu spune nimanui ca e cu tine, te umileste in fata altora spunand ca esti naspa si ca nu ii placi, in pat te face sa te simti prost ca si cum nu ai face nimic bine...omul asta te foloseste te tine de rezerva sa aiba ce sa f...a sa nu fie chiar de tot singur dar cu prima ocazie iti va da cu piciorul in fund

| Nathalie18 explică (pentru Freya1):

Nu ma face sa ma simt prost in pat..simt eu ca nu ma descurc

| Freya1 a răspuns (pentru Nathalie18):

Dupa situatia ta ti-an spus de mult ca tu esti indragostita pana peste cap si nu vezi realitate.Tu sti cel mai bine ce ai de facut si cum te simti dar eu tot cred ca o sa suferi

| FaraNumePls a răspuns:

Poate chiar nu te place. Depinde de gesturile și reacția sa

| BogdanBz a răspuns:

Daca si cu parca se plimbau pe-o barca. Tie iti place de el? Daca da, atunci spune-i direct si fara rusine si vezi ce reactie are. Crezi ca daca stai sa intrebi pe aici sau daca iti faci o mie de intrebari in cap, rezolvi ceva? Singura solutie e sa discutati fata in fata.

| BryBard a răspuns:

Poate te place da nu vrea sa stie lumea.Din mai multe puncte de vedere, sa nu fie respins, e timid, nu stie cum sa se exprime etc.
Iti dai seama din comportamentul lui, ar tr sa fiti numai voi 2 si sa vb despre asta.

| buburuzaDLP a răspuns:

Da' poate nu vrea sa afle toata lumea Sau sa nu va vada cineva impreuna, exista si varianta asta dar nu prea este prea relevanta, poate sa zica nu pentru a fi lasat in pace...incearca si intrebare sa to spune singur..pe Facebook Sau what's sau insta