| Me_6232 a întrebat:

De ceva timp imi place de un baiat.La inceput el se purta urat cu mine, dar dupa ceva timp am inceput sa ne intelegem chiar bine:vorbeam pe mess, la scoala, stateam mai mult timp impreuna si cred ca imi acorda mai multa atentie decat celorlalte fete.Prietenii lui faceau mereu apropouri in legatura cu noi doi si el nu zicea nimic.De curand un prieten de al lui mi-a zis ca el nu recunoaste cand ii place o fata(decat fata de el), lucru care mi-a dat de gandit.Insa de la un timp lucrurile s-au racit din nou.Nu mai vorbim nici pe mess, nici la scoala.Atunci cand ne intalnim in afara de cateva priviri nu mai zice nimic.Eu inca il plac si nu stiu ce simte el pana la urma. Ce as putea sa fac? Daca el a simtit ceva pentru mine si nu a recunoscut si acum e deja prea tarziu? Multumesc anticipat si fara cuvinte urate.

2 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Intrebal dc se poarta asa de rece cu tine poate ac da te-a iubit si poate din cauza banuielilor nu a vrut sa fiti impreuna sau poate nu dar cel mai bine intreaba-l si dupa raspunsul lui mai scriemi o da cu tot cu rasp lui daca te hotarassti sa il intrebi si iti voi spune mai multe dar acum ti-am spus depinde si de raspunsul lui

| cosmin_6815 a răspuns:

Nu e iubeste trece peste asta stiu ca e greu dar asta e viata sti ca mai sunt baieti pe lumea asta funda!\