| FaSTBoy a întrebat:

Este posibila marirea de penis? exceptand metota chirurgicala. justificatilaughing?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Exceptând metoda chirurgicală, toate celelalte metode au exact ZERO rezultate.
Exercițiile Kegel sunt bune pentru îmbunătățirea performanței sexuale dar nu au legătură cu mărimea penisului.

Succes!

P.S.: Masturbarea te va face să te simți bine, dar nu îți va mări penisul.

| Ecea a răspuns:

Un penis normal este intre 12-18 cm.Un stiudiu realizat de cercetatori spune ca marimea medie este de 13, 5 cm.
O femeie are nevoie de 8 cm pentru o penetrare si pentru "punctul G".
Asa ca nu inteleg,la ce ti-ar folosi asa ceva?
Exista metode,sunt anumite aparate care le pui si o tine intinsa in timpul erectiei,dar nu sunt recomandate deoarece iti pot afecta viata sexuala, sau chiar mai grav se pot sparge vase de sange si cine stie unde se poate ajunge.
Eu va sfatuiesc sa stati linistiti, nu mai luati in serios cand spune vecinul ca o are de 25 cm ca nu este chiar asa.
Un penis care depaseste 18 cm nu este bun, deoarece inima este nevoita sa popmpeze mult sange pentru a-l mentine erect iar cu timpul poti avea probleme cu erectia.

PS:
Masturbarea nu iti mareste penisul.

| FrozEenSoul a răspuns:

Deci, cea mai buna metoda e asta : Laba dimineata, tragi de ea 20 min, iar laba. La pranz laba, tragi de ea 30 min, iar laba. Seara laba, tragi de ea 20 min, iar laba. In 2 saptamani, nu mai ai penis, o sa ai prajinawinking

| RedGuy a răspuns:

:)) Ce raspunsuri educative, masturbarea cu siguranta nu iti va mari penisul, si singura metoda ar fi cea chirurgicala. Eu iti dau un site dar nu cred ca e adevarat http://www.exercitiimarireapenisului.ro/

| negru30 a răspuns:

Dar cat o vrei draga - vrei sa arate ca de cal - cui nu-i place sa nu se culce cu tine

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Djony a răspuns:

Pai cu laba. in citeva luni am auzit ca ti se mareste. ocazional fa si t udepinde cite faci. atit de repede` se dezvolta, duap cite am auzit si inteles`