| patrik986 a întrebat:

Este rău ca un adolescent de 17 ani sa fie împreună cu o fata de 14 ani? De ce fetele mai mici se îndrăgostesc de tipii mai mari?laughing

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Problemele vor apare peste 1 an sau 2 cand tu vei deveni major si ea va fi in continuare minora. Abia atunci vor apare adevaratele dureri ....de cap. big grin
Se pare ca NU ti-ai dat seama ca intrebarea ta finala este formulata COMPLET GRESIT! fiindca formularea CORECTA ar fi fost : ''cum mama naibii se intampla ca baietii aproape maturi se ''leaga si ametesc'' constant fetite minore-minore? thinking

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

No problemo dar peste puțin timp tu ești major și ea minoră ...rău

| SG1995 a răspuns:

Dacă te referi la ilegal, nu nu e ilegal.
Iar chiar dacă la anul ești major ea va avea 15 ani, vârstă la care nu te poate acuza de corupere de minori dacă nu îi ești rudă sau profesor.
Și mai apoi sunt doar 3 ani în *** așa că fă ce simți.

| Plato a răspuns:

Da, e josnic, abject, mizerabil, ordinar etc.
Pentru ca sunt needucate.

Răspuns utilizator avertizat