| Aliison a întrebat:

De ce fetele se indragostesc de baieti mai mari decat ele cu 2-3 ani?

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Se simt mai protejate, mai cocolite, mai alintate, dar nu intotdeauna e valabil asta adica el sa fie mai mare cu 2-3 ani! in dragoste nu conteaza varsta sa stii! pa

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Probabil sunt mai arătoşi =). Zic şi eu. Umm, chiar. De ce? Mai bine mai mare decât un mucos, nu? =)

| pinkqueen98 a răspuns:

Probabil ca": 1sunt mai responsabilihappy.2Si au acea "vrajeala" sau "carisma" in eilove strucklaughing. 3iti fac niste complimente uneori de te dau pe spatehappy4 saruta biinelove strucklaughing5arata biinesmug 6 stiu sa se comporte cu o fatalaughing7au experienta nu glumatongue:X

| RainbowAndra a răspuns:

Deoarece fetele se maturizeaza mai rapid decat baieti si ajung sa nu se mai inteleaga bine cu baietii de aceeasi varsta. Sunt si mai aratosi uneori, vorba lui ЯòćkOŋ

| alexandra2859 a răspuns:

Sti ca daca intr-o relatie cineva este mai mare tine mai mult? de ce? pentru ca daca cineva este mai matur si intelege problemele mai bine le poate rezolva mai bine. daca ai 16 ani si te indragostesti de un baiat de 16 nu o sa stiti sa rezolvati problemele cum trebuie si o sa va certati, despartiti...