| jordan210cm a întrebat:

Este sentimentul de iubire o boala a crierului? De ce?

Răspuns Câştigător
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu este o boala, e doar cel mai adevarat sentiment si sincer.O putem numi si boala dar asta dupa felul in care gandim fiecare, nu la toti iubirea are acelasi inteles.Ciao!

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

In cele mai multe cazuri iubirea poate fi considerata si o boala. Cand iubesti, de obicei nu mai realizezi ce se intampla in jurul tau, iti sta gandul doar la persoana respectiva... asta e laughing

| MajorAsshole a răspuns:

Nu as zice ca e o boala a creierului. Oricum, toata lumea o sa spuna ca iubirea vine din suflet. Eu unul cred ca sufletul e ceva conceput tot de creier. Deci da, iubirea vine tot din creier, dar nu e o boala. Uneori e chiar un medicamentwinking

| maryy a răspuns:

Eu as zice ca totusi este.Intr-un fel sau altul.Pentru ca de multe ori nu-ti mai folosesti creierul, si asculti de inimawinking