| marlena2000000 a întrebat:

De unde vine sentimentul de iubire? adica cum ne indragosstim?

Răspuns Câştigător
| neekole a răspuns:

Este o intrebare care mi-am pus-o si eu cateodata. Unii oameni spun ca iubirea trece prin stomac. Asta o poti interpreta in mai multe feluri, ca atunci cand simti asa numitii fluturasi in stomac. Eu cred ca nimeni nu stie de unde vine ibirea cu adevarat. Poate asa a vrut Dumnezeu sa fie. Spre exemplu oamenii de stiinta nu au descoperit de ce cascam, sau de ce radem. Aceste lucruri raman secrete, nedescoperite, pentru a da un plus de mister vietii si a ne da seama ca exista ceva mai presus de noi. :* FUnda?