| AnonimGenFeminin a întrebat:

Este un baiat pe care il plac foarte mult. Eu ma inteleg extrem de bine cu prietenul lui cel mai bun [bff] dar baiatul de care imi place se uita la alta tipa, una de la mine din clasa, care este fitoaasa. Ce sa fac? Pt ca vreau sa vada ca sunt mai buna decat ea de 100 de oricrying(?

Răspuns Câştigător
| Flory_2430 a răspuns:

Fi tu insati, cauta motiv sa te observe, nu cu bataia cum zice gabywinking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheCrab a răspuns:

Si eu trec prin aceeasi situatie.am trecut.si o sa mai trec.deci.faza e urmatoarea. evita sa vorbesti cu el pe messenger. fata in fata e cel mai bine.si incearca sa-l faci sa iti castige increderea.stiu ca pare ff greu ce iti spun.la inceput mi se parea la fell.straight facedar.am trecut peste aceasta faza #:-s.o sa deveniti prieteni. apoi. poate esti o fata ma norocoasa ca mine.si o sa ai curaj sa vorbesti cu el face to face.in orice caz... EVITA MESSENGERUL...eu am devenit adepta a lui si acum regret acest lucrustraight face

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Nu te lua dupa gaby.nu trebuie sa o baty ca dupa aia tarfa ii zice lui si isi da seama ca tya placut de el.sh dupa aia rade de tinewinking